IS-3 - Ruský těžký tank osmé úrovně.

Goto down

IS-3 - Ruský těžký tank osmé úrovně.

Příspěvek pro Ufis za Tue Aug 01, 2017 10:42 am
Výhody
- výborná mobilita (otáčení...)
- na těžký tank hodně vysoká rychlost s dobrou akcelerací
- vysoký armor, hlavně věže, která má pancíř 220 mm ze všech stran
- nízká silueta tanku
- možnost dobře využitého hulldownu
- hodně slušné dělo s vysokou DMG
- nižší tiery často odrazíte i v podvozku

Nevýhody: 
- podvozek vám nezaručí velikou ochranu (celkem papírák), soupeř stejného tieru a dobrým dělem vás prostřelí ze všech stran
- celkem často vybuchuje na ammo
- dělo se nesklopí až tak moc dolů
- dělo je celkem nepřesný na větší vzdálenosti
- časté zranění vaší posádky

Doporučený postup výzkumu: 

Na IS-3 se dostanete pouze po IS linii. V podstatě můžete i přes KV-13 (střední tank), ale to byste přeskočili KV1S, s kterou je dost srandy. Od KV-13 byste se je stejně dostali zpět na IS. Na IS tanku si určitě odemknete 122 mm D-25T dělo, které můžete hned na IS-3 koupit, protože to unese a je to kompatibilní s věží. A teď jsou dvě možnosti. Buď hned sbírat zkušenosti na IX dělo, a nebo šetrit na věž. Moje doporučení: Šetřete rovnou na dělo. Jste těžkej tank a někdy se stane i to, že vás MM hodí k IX a X tierům a tam jste s VIII dělem v koncích. 122 mm BL-9 si poté už dokáže poradit s vyššíma tierama a dokonce to uveze základní podvozek i věž. Poté bych doporučil věž, která vám zvedne armor. Dále vyexpěte pásy, které vám zlepší mobilitu tanku a nakonec motor. Jelikož IS-3 je sama o sobě celkem rychlá, motor stačí nakonec.

Doporučená výbava: 
Pokud jste se vydali na IS-3, tak už se smiřte s faktem, že IS-3 je těžký tank dopředu. Zapomeňte na camping někde ve křoví a následný sniper. Vaše nepřesné dělo vám to hodně špatně umožní. Takže doporučuji výbavu na agresivní styl hraní.
- určitě by neměl chybět NABIJÁK
POHON DĚLA
- VERTIKÁLNÍ STABILIZÁTOR

Doporučené skilly: 
VelitelŠestý smysl / Opravy / Instruktor / Cokoliv dalšího
StřelecOpravy / Jemné míření / Kanonýr / Cokoliv dalšího
ŘidičOpravy / Brzdění se spojkou / Cokoliv dalšího
NabíječOpravy / Ukládání munice / Cokoliv dalšího

U řidiče je celkem dost důležitých věcí, záleží, kterou byste preferovali vy. Např. kontrolovaný náraz, nebo řízení v terénu, kde vám zlepší mobilitu v těžkém terénu. Nebo také preventivní údržba, která se velice hodí k výbavě mokré bedny s municí.

Styl hry: 
Jak už jsem se zmínil, IS-3 je především tank na agresivní styl hry, který se žene dopředu v první linii a vede tým k útoku díky svému celkem dost dobrému pancéřování (až na podvozek) a svému IX dělu s vysokou DMG. Díky pancéřované věži použijte hulldown styl, kde využívejte různé díry v ruinách nebo okna v Himmelsdorfu. Také kvůli nízké siluetě tanku se lehce skryjete za různé překážky, kameny, či mrtvé tanky. Také využijte rychlost tanku. Prorazíte-li jedno křídlo a v druhém vidíte, že tým selhává, tak se buď rychle dokážete vrátit zpět na bázi nebo rychle dokážete přijet na soupeřovu a capnout jí dřív než on vaší. Někteří zoufalci, ale řekněme spíše borci si troufnou i na camping styl, s kterým byste tak možná ztratily nervy. Ale pokud byste se opravdu rozhodli na camping styl, tak různé doporučené skilly a výbavu naleznete např v ruských TD, které jsou určené přímo na camping a sniper styl. Ale nemyslete si, že IS-3 je bůh. Vyšší tiery nebo stejné vás dokážou prostřelit, takže sami se nikam nežeňte. Vždycky pomoc týmu se hodí. Na závěr co bych tak řekl je jen to, že IS-3 mě velice baví a je celkem dost rozšířená ve hře. Používá se také dost často na roty a po IS-3 vás čeká IX tier IS-8(T-10), což až na pár nevýhod je další tank, který se stane také skvělým společníkem při hraní.

Ekonomika: 
Bohužel, jelikož se jedná o VIII tier těžkého tanku, tak jsou zde drahé opravy a také drahá munice, takže bez Premium účtu je to takové šul nul. Někdy jste dost v plusu, a někdy také dost v mínusu. S Premium účtem, mám zkušenosti i celkem dost velikého výdělku

_________________

Ufis
Admin

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 31. 07. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru