Schopnosti = skilly a Specializace = perky

Goto down

Schopnosti = skilly a Specializace = perky

Příspěvek pro Ufis za Wed Aug 02, 2017 12:48 pm

Schopnosti a Specializace

Tento návod Vás seznámí se schopnostmi a specializacemi posádky. Najdete tu také doporučení, těch se ovšem nemusíte držet. Nejlepší je, když si každý hráč zvolí takové schopnosti a specializace, jaké vyhovují jeho hernímu stylu a taktice. Tento návod slouží také jako příklad, jak schopnosti posádky a specializace mohou být využity na různých typech vozidel.

Specializace versus Schopnosti
Specializace : Fungují jen když jsou naučené na úroveň 100%. Dokud nejsou na 100%, nemají žádný vliv.

Schopnosti : Účinek schopností se zvyšuje podle zkušenosti posádky. Schopnost na 50% má tedy 50% účinek z celkového dosažitelného.

 
Skilly a perky posádky
Základní Schopnosti a Specializace 
[th][/th]
Opravy
Tato Schopnost urychluje opravy poškozených součástí.
Doporučené pro: Těžké tanky, Stíhače tanků, Střední a Lehké tanky, které chtějí být v neustálém pohybu
Maskování
Tato Schopnost snižuje viditelnost vozidla.
Doporučené pro: Všechna vozidla
Hašení
Tato Schopnost zvyšuje dovednosti hašení požáru.
Doporučené pro: Německé Těžké tanky, Sovětské Těžké a Střední tanky
Bratři ve zbrani
Tato Specializace zlepšuje hlavní Kvalifikace a všechny Schopnosti a Specializace pro celou posádku. Stává se účinnou až když celá posádka dosáhne úroveň 100%. Specializace je účinnější ve spojení se Zlepšenou Ventilací, Čokoládou, Zvláštním přídělem potravin, Bednou koly a Silným kafem.
Doporučené pro: Vozidla s tříčlennou a menší posádkou, a pro posádky s více než třemi Schopnostmi
Osobní Schopnosti a Specializace
Specializace a Schopnosti dostupné pouze pro jednotlivé členy posádky.
[th][/th][th][/th]
Všeumětel - Schopnost
Tato Schopnost umožňuje Veliteli zastoupit libovolného člena posádky, pokud je ten vyřazen z boje.
Doporučené pro: Střední a Těžké tanky, Stíhače tanků se silným předním pancéřováním
Profesor - Schopnost
Díky této Schopnosti budou všichni členové posádky kromě Velitele získávat více zkušeností. Účinek se zvyšuje podle úrovně Schopnosti.
Doporučené pro: Všechna vozidla
Ostříží zrak - Schopnost
Tato Schopnost zvyšuje Maximální Dohled. Schopnost je účinnější, pokud jsou pozorovací zařízení poškozená, nebo v kombinaci s Prostorovou představivostí, Skládanou optikou nebo Binokulárním dalekohledem.
Doporučené pro: Lehké tanky, Stíhače tanků a tanky, které jsou vhodné pro boj na velké vzdálenosti
Šestý smysl - Specializace
Tato Specializace umožňuje Veliteli rozpoznat, když je jeho vozidlo spozorováno nepřítelem.  Stává se účinnou až když dosáhne úrovně 100%.
Doporučené pro: Stíhače tanků, Lehké tanky a Dělostřelectvo
Specialista - Specializace
Tato Specializace umožňuje Veliteli rozpoznat poškozené součásti zaměřených vozidel.  Stává se účinnou,až když dosáhne úrovně 100%.
Doporučené pro: Stíhače tanků a Těžké tanky
Profík - Schopnost
Tato Schopnost zvyšuje rychlost otáčení vozidla. Je účinnější v kombinaci s Rozšířenými pásy, Olejem, Odstraněním omezovače výkonu, 100 a 105 oktanovým benzínem.
Doporučené pro: Lehké a Střední tanky, Stíhače tanků a pomalé Těžké tanky
Král bažin - Schopnost
Tato Schopnost snižuje negativní vliv měkkého a středně měkkého terénu na jízdní vlastnosti. Účinnost se zvyšuje s úrovní Schopnosti. Zlepšuje manévrovatelnost a akceleraci. Schopnost je účinnější v kombinaci s Rozšířenými pásy.
Doporučené pro: Lehké a Střední tanky
Klidná jízda - Schopnost
Tato Schopnost snižuje negativní vliv měkkého a středně měkkého terénu na jízdní vlastnosti. Účinnost se zvyšuje s úrovní Schopnosti. Zlepšuje manévrovatelnost a akceleraci. Schopnost je účinnější v kombinaci s Rozšířenými pásy.
Doporučené pro: Lehké a Střední tanky, rychlé Těžké tanky a Stíhače tanků s otočnou věží
Kontrolovaný náraz - Schopnost
Tato Schopnost snižuje poškození vlastního vozidla při nárazu, a zvyšuje poškození vozidla nepřátelského. Účinnost se zvyšuje s úrovní Schopnosti. Kontrolovaný náraz je účinný jen když jsou obě vozidla v pohybu, s výjimkou nárazu dvou spojeneckých vozidel.
Doporučené pro: Těžké a Střední tanky se silným předním pancéřováním
Preventivní údržba - Specializace
Tato Specializace omezením úniku benzínu nebo oleje do motorusnižuje riziko vzplanutí motoru. Stává se účinnou až když dosáhne úrovně 100%.
Doporučené pro: Německé Težké tanky, Sovětské Těžké a Střední tanky
Zbrojíř - Schopnost
Tato Schopnost zvyšuje přesnost poškozeného děla. Účinnost se zvyšuje s úrovní Schopnosti. Pokud mají Schopnost dva Střelci, je účinná pouze ta na vyšší úrovni. Je účinnější v kombinaci s Vertikálním stabilizátorem.
Doporučené pro: Těžké tanky a Stíhače tanků se silným předním pancířem
Kanonýr - Specializace
Tato Specializace zvyšuje šanci kriticky poškodit součásti nepřátelského vozidla nebo poranit jeho posádku. Stává se účinnou až když dosáhne úrovně 100%. Je účinná jen při střelbě s průbojnou nebo podkaliberní municí.
Doporučené pro: Stíhače tanků, Těžké a Střední tanky
Jemné míření - Schopnost
Tato Schopnost zvyšuje přesnost střelby při otáčení věže. Účinnost se zvyšuje s úrovní Schopnosti. Pokud mají Schopnost dva Střelci, je účinná jen ta na vyšší úrovni. Je účinnější v kombinaci s Vertikálním stabilizátorem.
Doporučené pro: Všechny tanky
Primární cíl - Specializace
Tato Specializace umožňuje vidět zaměřené nepřátelské vozidlo o dvě vteřiny déle. Stává se účinnou až když dosáhne úrovně 100%. Pokud mají Specializaci dva střelci, účinek se nesčítá.
Doporučené pro: Stíhače tanků a Lehké tanky
Bezpečné ukládání - Specializace
Tato Specializace zvyšuje odolnost zásobníku munice - granáty jsou vzájemně odděleny. Stává se účinnou až když dosáhne úrovně 100%. Pokud mají Specializaci dva střelci, účinek se nesčítá. Účinek se zvyšuje v kombinaci s Mokrými bednami s municí.
Doporučené pro: Sovětské Střední a Těžké tanky, Typ 59
Intuice - Specializace
Tato Specializace vytváří šanci, že při změně druhu munice je správný typ granátu již nabit. Stává se účinnou až když dosáhne úrovně 100%. Nabíjení musí být dokončeno než může být Specializace znovu uplatněna. Pokud mají Specializaci dva nabíječi, účinek se sčítá. 
Doporučené pro: Hráči, kteří často mění typ munice
Zoufalství - Specializace
Tato Specializace urychluje nabíjení, pokud vozidlo bylo poškozeno nad 90%.  Stává se účinnou až když dosáhne úrovně 100%. Pokud mají Specializaci dva nabíječi, účinek se nesčítá. Účinek se zvyšuje v kombinaci s Hydraulickým nabijákem.
Doporučené pro Těžké tanky, Stíhače tanků a Dělostřelectvo
Spojař - Schopnost
Tato Schopnost prodlužuje dosah radiového signálu. Účinek se zvyšuje s úrovní Schopnosti. Pokud mají Specializaci dva Radisté, je účinná jen ta na vyšší úrovni. 
Doporučené pro: Dělostřelectvo a Lehké tanky
Prostorová představivost - Schopnost
Tato Schopnost zvětšuje Dohled. Účinek se zvyšuje s úrovní Schopnosti. Pokud mají Specializaci dva Radisté, je účinná jen ta na vyšší úrovni. Je účinnější v kombinaci s Ostřížím zrakem.
Doporučené pro: Vše kromě Dělostřelectva
Operátor - Schopnost
Tato Schopnost prodlužuje dosah signálu spojenecké komunikaceprobíhající na dosah radiového signálu tohoto vozidla. Účinek se zvyšuje s úrovní Schopnosti.  Pokud mají Specializaci dva Radisté, je účinná jen ta na vyšší úrovni.
Doporučené pro: Lehké tanky a Dělostřelectvo
Volání po pomstě - Specializace
Tato Specializace umožňuje Radistovi, který přežil zničení vlastního vozidla, ještě dvě vteřiny hlásit pozice nepřátel. Stává se účinnou až když dosáhne úrovně 100%. Pokud mají Specializaci dva nabíječi, účinek se nesčítá.
Doporučené pro: Lehké tanky


_________________

Ufis
Admin

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 31. 07. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru